امروزم مثل روزاي ديگه سخت از خواب پاشدم و الان در حال خميازه کشيدنم نميدونم اين خواب چرا بيخيال من نميشه انقدر خواب ميبينم که وقتي بيدار ميشم احساس خستگي شديد دارم و حس ميکنم اصلا نخوابيدم 

نصف خوابامم قشنگ يادمه که خيلي راحت ميتونم با اتفاقاي روزم تطبيق بدم و ببينم چقدر از اتفاق هاي روز سر چشمه ميگيره 

مثلا ديروز يکي از اعضا هيات مديره که خيلي شبيه دايي کوچيکمه اومده بود اينجا و من شبش خواب ديدم با داييم تماس ميگيرم و اون جواب  ميده و.

يا قرار بود يه مسئله اي رو براي خواهر شوهرم توضيح بدم همش ميترسيدم نکنه يادم بره ديشب خواب ديدم اون مسئله رو دارم با جزئيات براش تعريف مي کنم و.

بله ميشه گفت تمام خواب هايي که ميبينم از اين ذهن مشغول سر چشمه ميگيره و از ترس و استرس ها 

کنترل کردنشون واقعا کار سختيه 

چون من به طور ناخداگاه يهو وقتي يه اتفاقي ميوفته ميرم تو فکرو تا کسي باهام کاري نداشته باشه هم بيرون نميام 

و اينا جمع ميشن و شب خوابشونو ميبينم 

مثلا خدانکنه من يه خون يا ناراحتي يا گريه يکيو ببينم حتما شبش يه خواب وحشتناک ميبينم 

حالا قبلاً که قشنگ زندگي ميکردم يعني چجوري روز تو خونه خودم و با لباساي خودم دارم زندگي ميکنم، تو خوابم واسه خودم خونه و لباس مشخص داشتم و واسه خودم زندگي ميکردم

هر شبم ادامه خوابمو ميديدم

خيلي ها هستن که خيلي وقته خواب نديدن 

خيلي دوست دارم بدونم وقتي کسي ميخوابه و خواب نميبينه صبحش چه حسي داره

خواب نديدن هم آرزوست والا 

ولي باز خداروشکر 

واسه همه چيزايي که دادي و ندادي

پريشب خيلي عصبي بودم و يه متن بلند بالا واسه خودم نوشتم و کلي بد و بيراه بار خودم کردم 

حالا نميدونم چجوري از دل خودم در بيارم 

اگه کسي پيشنهادي داره بگه !

هرچند که فقط خودت ميتوني بفهمي حالت با چي خوب ميشه 

شما چجوري از دل خودتون در ميارين؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ معین رادمرد فینگرفود در تهران ekjewf لگاریتم تک وان موزیک | دانلود آهنگ های جدید شرکت فنی مهندسی سرو صنعت محمد خورسند Maria